Müügitingimused

Müügitingimused

Veebipoe www.katriinmangus.ee (edaspidi Veebipood) omanik on InMedia OÜ  (registrikood 16363319), asukohaga Pronksi 4, Tallinn. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ja teenuste ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.
  • “Maksa 3 osas”, “Maksa hiljem” ja “Tasu 3 võrdse osana” makselahendused, mida pakub TF Bank.
  • Visa/Mastercard kaardimaksed läbi Stripe, Inc maksekeskkonna

NB! Pangalingiga tasumisel vajuta kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ-le või ESTO AS’ile olenevalt valitud maksemeetodist

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ VÕI ESTO AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Stripe’i turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub kohe peale tellimuse sooritamist.

Tellitud koolituse kasutamine

Kliendil ehk õppijal on peale ligipääsu paroolide saamist (ligipääs saadetakse e-mailile) õigus koolituskeskkonda sisse logida ning materjale õppeesmärkidel kasutada. Täpsemad õpijuhised on ära toodud õppekeskkonnas iga konkreetse koolituse ja kursuse juures. See info on vajalik ja nähtav ainult õppijatele.

Materjalide kopeerimine, levitamine ja ilma loata kasutamine mis iganes viisil või määral on keelatud.

Taganemisõigus

14-päevane taganemisõigus kehtib eraisikutele juhul, kui koolitusel osaleja ei ole õppekeskkonda sisse loginud ja/või õppematerjale kasutanud. 14-päevane taganemisõigus kehtib ainult eraisikutele ning ei kehti juriidilistele isikutele.

Kui koolitusmaterjalid on koolitusel osaleja poolt juba avatud, siis vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole võimalik toodet tagastada ning taganemisõigus ei kehti.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile admin@katriinmangus.ee hiljemalt 14 päeva jooksul koolituse tellimisest.

Veebipood tagastab kliendi pangakontole mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Kui kasutatud makseviis on järelmaks või “Maksa 3 osas”, siis ei kuulu tagastamisele järelmaksu pakkuva panga teenustasu, mis on 2,4% ostusummast. Muude maksemeetodite puhul tagastatakse kogu ostusumma.

Tasumine Next Level kogukonna eest toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Stripe turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, tagades sellega klientidele paindlikkuse ja kindlustunde ostuprotsessis. Taganemisõigus ei rakendu juhul, kui ostjaks on juriidiline isik, välja arvatud juhtudel, kui see on eraldi kokku lepitud poolte vahel.

Next Level kogukond

Kogukonnaga liitudes jagab ostja oma krediitkaardi andmeid kaupmehega ning annab nõusoleku debiteerida oma krediitkaarti vastavalt valitud ajagraafikule ja summale. Ostja saab valida, kas maksed toimuvad kuupõhiselt või iga kolme kuu tagant. Tasu debiteeritakse kliendi krediitkaardilt perioodiliselt kuni hetkeni, mil klient otsustab oma liikmelisuse lõpetada. Võimalus liikmelisuse lõpetamiseks avaneb 30 päeva enne uut makseperioodi perioodi ja lõpeb uue makseperioodi tellimusega, mis toimub automaatselt ja mis debiteeritakse ostja krediitkaardilt. Ostjal on ligipääs kõikide kogukonna materjalidele kuniks ta on kogukonna liige. Peale liikmelisuse lõppu kaob ligipääs materjalidele.

Kogukonna korraldaja jätab enda õigule teha ajas muudatusi kogukonna sisus.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel alates kauba üleandmisest ostjale. Kui ostetud tootel on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega toote. Veebipood vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks, kauba ostjale toimetamiseks ning uudiskirjade saatmiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile admin@katriinmangus.ee.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.