Instagram Story’de disaini veebiseminar

VEEBISEMINARI SALVESTUS

INSTAGRAM STORY'DE DISAIN

Kujunda story'sid, mis toovad kliente: kõik Katriini saladused ühel veebiseminaril

Õpi tegema atraktiivseid story'sid, mis tõstavad Su reach'i, suurendavad jälgijate lojaalsust ja toovad rohkem müüke

EKSKLUSIIVNE VÕIMALUS

VAATA VEEBISEMINARI SALVESTUST

kas tunned end ära?

See veebiseminar on Sulle kui Sa tunned, et...

OTSE JA VAHETU

Praktilised õpetused

Katriin näitab oma telefoniga, kuidas erinevates rakendustes story'sid kujundada. Saad alati hiljem õpetusi järele vaadata ja järgi teha.

saa vastused oma küsimustele

Veebiseminar sobib Sulle kui Sa tahad...

Teha atraktiivseid story'sid

Sa tahad teha visuaalselt atraktiivseid story'sid, mis panevad Su jälgijaid koheselt neid vaatama.

Tõsta oma müüke ja nähtavust

Sa tahad teha story'sid, mis tooksid Sulle reaalselt müüke ja tõstaksid Su reach'i.

Rohkem aktiivsust enda kontole

Sa tahad kasvatada enda kontot ning suurendada oma brändi tuntust.

Veebiseminar sobib Sulle olenemata sellest, kas Sa alles alustad story'de tegemist või oled Instagramis juba tegutsev ettevõtja/turundaja

Õpi disainima professionaalseid story'sid

Näited õpitavatest disainivõtetest

programm

Veebiseminari teemad

väärtust täie raha eest

Boonuseks !!!

Töövihik

Töövihik aitab Sul kinnistada õpitut ja hakata õpitut reaalselt peale veebiseminari ka rakendama. Töövihiku juurde saad mugavalt igal ajahetkel tagasi tulla.

Õpi tegema story'sid, mis tõstavad Su reach'i ja müüke

VEEBISEMINAR

59
47
  • Veebiseminari salvestus
  • Veebiseminari presentatsioon
  • Story'de disainimise töövihik

sinu mentor

KATRIIN MANGUS

Olen Katriin, Eesti esimene Instagrami mentor. Olen koolitanud üle 1200 inimese haldama Instagrami, looma kaasahaaravat sisu ning müüma Instagramis teenuseid ja tooteid. Tänu Instagramile olen viimase kahe aasta jooksul lahkunud palgatöölt, alustanud ettevõtlusega ja kasvatanud enda sissetulekut viiekordselt. Olen loonud 5 vinget kursust ja teinud koostöid tuntud tegijatega nagu Vanilla Ninja, Reval Cafe, Epp Kärsin, Signe Ventsel, Blondcast jpt.
Olen olnud Caffeine’i ja Apollo brändisaadik ning olen kahe aastaga kogunud oma Instagrami kontole üle 10 000 jälgija. Minu teekond ei ole olnud lilleline ja on olnud täis erinevaid takistusi, aga on üks asi, mida ma tegin kohe alguses õigesti ja see oli väga hea mentori võtmine, kes aitas mul sillutada tee eduni. Sinul on nüüd sama võimalus võtta mind enda mentoriks.
Sisuloojad kui ka ettevõtted ei kasuta tihti ära kogu Instagram Story’de potentsiaali, mistõttu nende jälgijate arv ja müügid ei kasva nii kiiresti kui võiksid. Kui toodad sisu, aga tunned, et ei saavuta maksimaalseid tulemusi, siis kindlasti tule Instagram Story'de disaini veebiseminarile, sest seal saad kogu vajaliku info, et teha story'sid mis tõstaksid Su reachi ja tooksid Sulle rohkem müüke.

lisainfo

Korduma kippuvad küsimused

Sa saad veebiseminari salvestust vaadata nii palju kui soovid! 🙂

Instagram Story’de disaini veebiseminar sobib kõigile, kes soovivad Instagramis luua atraktiivsemaid story’sid, mis tõstaksid reach’i, jälgijate lojaalsust ja tooksid rohkem müüke. Veebiseminar sobib algajatele, kes on alles oma teekonna alguses kui ka kogenud ettevõtjatele ja spetsialistidele, kes soovivad viia oma story’d järgmisele tasemele.

Sellel veebiseminaril lähme story’desse süvitsi ning see on kindlasti hea täiendus ka neile, kes on minu suuremaid kursusi läbinud.

Peale veebiseminari vaatamist Sa oskad luua selliseid story’sid, mis tõstavad Su müükide arvu, jälgijate lojaalsust ning konto nähtavust.

Tasuda saab pangaülekandega läbi meie turvalise maksekeskkonna. Liitumiseks ja tasumiseks kliki siia. Küsimuste korral kirjuta julgelt aadressile admin@katriinmangus.ee

Ligipääs veebiseminarile ning materjalidele on eluaegne.

Kirjuta admin@katriinmangus.ee või kasuta lehe allosas olevat kontaktivormi. Vastame Sulle esimesel võimalusel 🙂

Kui Sa ei ole veebiseminari ja materjale avanud, siis saad küsida raha tagasi 14 päeva jooksul no questions asked. Lihtsalt kirjuta meile aadressile admin@katriinmangus.ee

võta ühendust

Kirjuta mulle kui Sul on küsimusi