Konsultatsioon

299.00 

Konsultatsioonis saame käsitleda Sinu valitud küsimust või teemat mis on seotud Instagramiga, eesmärkidega, müügiga või ettevõtlusega.

Konsultatsioon toimub läbi Zoomi ning  kestab 1 kuni 1.5 tundi ja selle aja jooksul leiame me lahenduse Sinu ühele konkreetsele murekohale.  Konsultatsiooni teema võib olla ükskõik mis, aga siin on mõningad näited:

  • Kuidas toota Instagrami sisu?
  • Kuidas kasvada Instagramis kiiremini?
  • Miks kliendid ei osta minu teenuseid/tooteid?
  • Kuidas hakata oma ettevõttega raha teenima?
  • Kuidas seada eesmärke nii, et need ka reaalselt saavutaksin?

Kui Sul on üks konkreetne takistus või murekoht ning Sa tahad saada aru, kuidas see kõige kiiremini lahendada, siis tule konsultatsiooni! Küsimuste korral kirjuta julgelt admin@katriinmangus.ee

 

 

Olen Katriin Mangus ning olen Eesti esimene Instagrami mentor. Minu kursustel on osalenud üle 900 osaleja ning minu Instagrami teemalistel LIVE’del ja väljakutsetel on osalenud üle 5000 inimese. Olen ettevõtja ning aastal 2022 lahkusin palgatöölt, et hakata sajaprotsendiliselt tegelema oma ettevõttega. Olen Instagrami ning eesmärkide, planeerimise ja produktiivsuse teemadel ennast harinud ja täiendanud üle 10 000€ väärtuses. Ära pusi üksi ning kasuta võimalust saada konsultatsioon eksperdilt, kes on ise selle küsimusega juba silmitsi seisnud.  Kui Sa ei ole kindel, kas Sinu küsimus või murekoht on konsultatsiooniks sobiv, siis kirjuta mulle aadressil admin@katriinmangus.ee.

 

 

Jaga: