Restart

Kas oled tundnud, et seisad elus paigal ning asjad ei liigu? Kas kirjutad igal aastal endale eesmärke ja plaane, aga kunagi ei jõua nendeni? Kas teed kõike viimasel hetkel ning oled tihti tegemata asjade pärast pinges? Kas tunned, et prokrastineerid tihti ning ei saa tehtud kõike mida tahaksid? Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele jah, siis see kursus on Sinule.

RESTART 2.0 kursusel omandad Sa teadmised ja oskused, mida rakendades hakkad seadma ja saavutama oma eesmärke, Sa hakkad tegutsema teadlikult ja produktiivselt ning Sa oled valmis ületama kõik takistused enda teel. Sa tead, et oled õigel teel ja liigud täpselt sinna kuhu Sa tahad. Sa tunned end suurepäraselt, sest rakendad oma täit potentsiaali ja tunned, kuidas Su elu muutub iga päevaga aina rohkem selliseks nagu Sa tahad.

Alustamiseks on sul vaja vaid valmisolekut tegutsemiseks ning kursuse lõpuks on sul konkreetne plaan kindlate eesmärkidega ja sammudega ning teadmised ja oskused, et neid ellu viia. RESTART 2.0 kursus on ülimalt praktiline ja kui Sa ise seda tahad, siis see muudab Su elu.

Unistused ei pea jääma unistusteks. Muuda enda unistused reaalsuseks. Tee esimene samm ja liitu RESTART 2.0 kursusega.

Peale RESTART 2.0 kursuse läbimist on sul:

RESTART 2.0 PROGRAMM

Et kursuse läbimine oleks võimalikult mugav, on õppevideod nii kompaktsed ja sisutihedad, et saad neid vaadata millal iganes – kasvõi hommikukohvi kõrvale või lõunapausi ajal.

Osa I

Sissejuhatus
1.1 Pea suurpuhastus
1.2 Eluvaldkonnad
1.3 Visualiseerimine
1.4 Enesehinnang
1.5 Takistused

OSA II

2.1 Eesmärkide seadmine
2.2 Vahe-eesmärkide seadmine
2.3 Süsteem 1. osa (sisaldab Notioni template’it koos õpetusega)
2.4 Süsteem 2. osa
2.5 Notion

OSA III

3.1 Planeerimise põhiprintsiibid
3.2 Planeerimine
3.3 Produktiivsus
3.4 Prokrastineerimine
3.5 Läbipõlemine
3.6 Eneseanalüüs
Kokkuvõte

Lisad

Trello
Visionboard
Kodukontor
Gmail – Inbox zero ja kasulikud nipid
Google Calendar

 

BOONUSED

TUTVUSTUS

TÖÖVIHIK

Kursusega tuleb kaasa töövihik, mis sisaldab õppevideote lühikokkuvõtteid ning praktilisi ülesandeid. Seda selleks, et kursus oleks veelgi PRAKTILISEM. 

LIITU RESTART 2.0 KURSUSEGA

159€

179€

RESTART 1.0 TAGASISIDE

SILLE

Sain koolituselt rohkemgi kui ma ootasin. Väga põhjalik ja hea koolitus. Sain vajalikud vahendid/tööriistad, et paremini planeerida, osata prioritiseerida, tegeleda oma hirmudega, et eesmärkideni jõuda ning planeerida ka päevade sisse puhkus ja enese eest hoolitsemine. 

KATRIN

Olen tekitanud enda päeva süsteemsuse, mis aitab mul vähem prokrastineerida ning teha rohkem. Nüüd olen palju teadlikum enda strateegilistest tegevustest ja pööran nendele tähelepanu. Põhiline muutus on see, et ASJAD SAAVAD NÜÜD TEHTUD!

EGET

Väga äge inimene oled Katriin!! Mõjusid väga enesekindlalt ja mega motiveerivalt. Videomaterjal oli väga hästi üles ehitatud. Pean ütlema, et olen 110% rahul ja positiivselt üllatunud sellest kursusest ja selle mõjust.

KOOLITAJAST - KATRIIN MANGUS

Olen Eesti esimene Instagrami mentor ning eesmärkide ja planeerimise koolitaja, kes on koolitanud ja mentordanud juba üle 900 inimese.

Bakalaureuseõpingute kõrvalt käisin täiskohaga tööl ja andsin lisaks ka eratunde. Õppides Tartu Ülikooli magistris ärijuhtimist läksin teisel kursusel USA-sse vahetusõpilaseks ning õppides samaaegselt kahes ülikoolis sain magistridiplomi kätte kahe aastaga. Olen elanud Inglismaal, Hispaanias ja USA-s ning töötanud suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes nagu SYNLAB ja dentsu.

Kõige selle juures oli mulle abiks läbimõeldud ajaplaneerimine ning pidev eneseareng. Ma olen isiklikult katsetanud ja kasutanud erinevaid meetodeid ning lõpuks loonud ideaalse süsteemi, mis aitab mul kasvatada oma Instagrami äri, pakkuda konsulatsioone ja mentorlust, viia läbi koolitusi ning lisaks sellele kõigele ka puhata, tegeleda spordiga ning reisida.

Restart 2.0 kursuse on läbinud juba üle 200 osaleja ning mitmed on alustanud koos minuga ka mentorlusprogrammi, mis on muutnud nende elusid. Nüüd on Sinul võimalus saada sellest osa kui liitud RESTART 2.0 kursusega.

KÜLALISESINEJA - HENRI KUUS

Henri Kuus on helirežissöör, ettevõtja ja muusik. Henri on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia helirežii eriala cum laude ning tegeleb filmide helindamisega (“Fred Jüssi. Olemise Ilu”, “Vee peal”, “Lotte ja tuldpurskav lohe”), muusika kirjutamisega, salvestamise ja miksimisega. Aastal 2021 pärjati ta Eesti filmi- ja teleauhindade galal parima helirežissööri tiitliga.

RESTART 2.0 kursusel tutvustab Henri “Getting Things Done” süsteemile toetuvat planeerimissüsteemi, millega saad Sa võtta kontrolli oma aja ja tegevuste üle täielikult enda kätte. Lisaks jagab ta oma isiklikku Notioni template’i ja näitab detailselt, kuidas seda kasutada.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Jah. Kasutades “Maksa hiljem” makselahendust saad tasuda alles kuu aega pärast ostu sooritamist ilma ühegi lisatasuta. Lisaks on võimalik tasuda 3-kuuliste osamaksetega ilma ühegi lisatasuta.

Jah. Kui sa ei ole õppekeskkonda sisse loginud ja/või õppematerjale kasutanud, siis saad 14 päeva jooksul raha tagasi no questions asked.

Ligipääsu kursusele saad kohe peale kursusega liitumist ning vajalik info tuleb Sulle e-mailile.

Ligipääs kursusele püsib igavesti.

Iga õppevideo sisaldab praktilisi ülesandeid ja tegevusi, mida Sa saad kohe peale vaatamist hakata reaalselt tegema. Iga printsiibi juures on praktilised sammud, et seda kohe päris elus rakendada. Kursuse käigus seab osaleja endale reaalsed eesmärgid ning loob endale oma planeerimissüsteemi ning hakkab päriselt oma eesmärkide poole liikuma.