Reels up intensiivkursus

eesti esimene reelide kursus by katriinm

REELS UP INTENSIIVKURSUS

Hakka tegema reele, mida Instagrami algoritm tõstab esile ning mis toovad Sulle rohkem uusi jälgijaid

videotutvustus

Vaata tutvustavat videot

Reelide Filmimise Workshop

12. augustil toimus Tallinnas Workshop, kus näitasin kuidas Instagrami ägedaid videoid toota. Workshop on järelevaadatav!

LIVE 03.08.2023

LIVE'l rääkisin, kuidas üks reel aitas mul teenida 10 000€, lisaks näitasin ka oma automatiseeritud bot'i. LIVE'i saad mugavalt järele vaadata kursuse keskkonnas.

5 uut monteerimise videot

Viis täiesti uut videot reelide monteerimisest lisanduvad kursuse videoloengute juurde augustikuus. Täpsem info juba varsti!

õpiväljundid

Peale kursuse läbimist

Mida kursus sisaldab?

🔥 UUS! Reelide filmimise workshop
12. augustil toimus Tallinnas Workshop, kus näitasin millise tehnikaga ja kuidas Instagrami ägedaid videosid toota. Workshop'i saad vaadata järele kursuse keskkonnast.
🔥 UUS! 5 uut videot
Viis uut videot reelide monteerimisest lisanduvad kursuse videoloengute juurde augustikuus. Kõiki kursuse videoloenguid saab vaadata soovi korral kiirendusega ning samuti saab mugavalt navigeerida eri osade vahel.
🔥 UUS! 03.08.2023 LIVE'i SALVESTUS
3. augustil toimunud LIVE'i teemadeks on Instagrami reelide ja algoritmi uuendused. Lisaks räägin ka sellest, kuidas tänu ühele reelile teenisin 10 000€ ning näitan ka enda automatiseeritud bot'i.
10 Videoloengut
Videoloenguid saab vaadata endale sobival ajal mugavas kursuse keskkonnas, kus saab jälgida enda progressi ning ühtlasi leida kõik lisamaterjalid ja lingid. Videoloengud on liigendatud osadeks, et saaksid mugavalt navigeerida eri sisupunktide vahel, samuti saab videoid vaadata kiirendusega.
Kahe mastermindi salvestused
Juba toimunud Mastermindide salvestusi saab järele vaadata kursuse keskkonnas.
Töövihik
Töövihik sisaldab konspekte kõikidest videoloengutest, mis on ülimugav viis info kinnistamiseks kursuse läbimise ajal või oluliste võtmepunktide meeldetuletamiseks peale kursuse läbimist. Lisaks saab töövihikusse teha oma märkmeid. Töövihik on PDF-i kujul, kuid soovi korral saad selle välja printida, nii värviliselt kui must-valgelt.
Kursuse chat
Kõik kursuse osalejad saavad ligipääsu kursuse chat'i, kus saab suhelda teiste osalejatega ning motiveerida ja pushida üksteist. Lisaks vastab Katriin chatis küsimustele.
Buddy süsteem
Kõik soovijad saavad spetsiaalsest osalejate tabelist leida endale kaaslasi, kellega luua 3-4 liikmeline grupp. Buddy grupi liikmed suhtlevad üksteisega tihedalt, aitavad üksteist ning motiveerivad teineteist.
Videopäev
See on justkui mini-dokumentaalfilm minu päevast, mis näitab ehedalt ja vahetult, kuidas ma reele ja story'sid filmin ja selleks valmistun. Suurepärane võimalus näha kõrvalt, kuidas produktiivselt luua kvaliteetset sisu.
Previous slide
Next slide

kursuse programm

Loengukava

Kellele kursus sobib

REELIDEGA ALUSTAJA

Sa tahad hakata kasvatama oma jälgijate arvu ja teenima Instagrami kaudu lisaraha. Võibolla Sa tahad kunagi isegi lahkuda palgatöölt ja teenida kogu oma sissetuleku läbi Instagrami. Peale kursuse läbimist hakkad tegema reele, mis kiirendavad Su konto kasvu ja panevad Su konto kohe oma valdkonnas kaardile.

ETTEVÕTJA/ISIKLIK BRÄND

Sa juba tegutsed Instagramis, Sul on toode või teenus ning Sa tahad leida uusi kliente ja tõsta oma müüke. Õppides tegema ägedaid reele kiiremini ja efektiivsemalt jääb Sulle rohkem aega, et saaksid keskenduda uute jälgijate konverteerimiseks soojadeks klientideks. Atraktiivsete reelidega tõstad oma brändi teadlikkust.

SISULOOJA / INFLUENCER

Sa tahad kasvatada oma jälgijate arvu, et saaksid teha koostöid suuremate brändidega. Tehes silmapaistvaid ja professionaalseid reele suurendad oma jälgijaskonna lojaalsust ja kaasatust, läbi mille suureneb ka Su reach ja engagement. 

esmakordselt avalik ja kättesaadav 🔥

Õpetan oma isiklikku reelide strateegiat

tagasiside

Mida õpilased ütlevad?

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

liitu kursusega juba täna

Vii oma reelid järgmisele tasemele

0 +
tundi õppematerjale
0
kursuse läbijaid
0 /10
kursuse keskmine hinne

REELS UP INTENSIIVKURSUS

249
 • 10 videoloengut
 • Töövihik
 • Kaks Mastermindi salvestust
 • Ligipääs kursuse chat'i
 • Buddy süsteem
 • Videopäev
 • 🔥 UUS! Reelide Workshopi salvestus
 • 🔥 UUS! 5 uut videot monteerimisest
 • 🔥 UUS! 03.08 LIVE'i salvestus
uuendused!

sinu mentor

Katriin Mangus

Olen Katriin, Eesti esimene Instagrami mentor. Olen koolitanud üle 1000 inimese haldama Instagrami, looma kaasahaaravat sisu ning müüma Instagramis teenuseid ja tooteid. Tänu Instagramile olen viimase kahe aastaga kasvatanud enda sissetulekut viiekordselt, lahkunud palgatöölt, alustanud ettevõtlusega, teinud 5 vinget kursust, toonud turule ajaplaneerimise Planneri ja teinud koostöid tuntud tegijatega nagu Vanilla Ninja, Reval Cafe, Epp Kärsin, Signe Ventsel, Blondcast jpt. Olen olnud Caffeine’i ja Apollo brändisaadik ning olen kahe aastaga kogunud oma Instagrami kontole ligi 10 000 jälgijat.

Minu teekond ei ole olnud lilleline ja on olnud täis erinevaid takistusi, aga on üks asi, mida ma tegin kohe alguses õigesti ja see oli väga hea mentori võtmine, kes aitas mul sillutada tee eduni. Sinul on nüüd sama võimalus võtta mind enda mentoriks. 

Reelid on väga efektiivne viis oma eesmärkide saavutamiseks Instagramis, mistõttu on oluline, et Sa tunneksid reelide maailmas ennast mugavalt ja teaksid kuidas tegutseda ja seda pakungi Sulle kui liitud Reels Up intensiivkursusega.

leia vastuseid

Korduma kippuvad küsimused

 • Reelide filmimine, monteerimine, postitamine
 • Reeli pealkirja ja teksti kirjutamine
 • Erinevad reelide tüübid
 • Erinevad viisid reelide ideede leidmiseks
 • Reelide strateegia loomine (sh Katriini enda loodud strateegia)
 • Reelide sisuplaani loomine
 • Visuaalselt efektsete reelide filmimine ja monteerimine
 • Toote/teenuse müümine läbi reeli

Tasumiseks on mitmeid erinevaid maksemeetodeid, sh kolmes osas tasumine ilma lisatasudeta. Tasuda saab ka läbi pangamakse, arve alusel jt maksemeetoditega. Kui Sul tekib küsimusi seoses tasumisega, siis kirjuta meile aadressil admin@katriinmangus.ee või kasuta lehe allosas asuvat kontaktivormi.

Jah, kui Sa mingil põhjusel muudad oma meelt, siis 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist saad küsida raha tagasi kui Sa ei ole avanud õppematerjale meie veebilehel asuvas õppekeskkonnas. Selleks kirjuta aadressile admin@katriinmangus.ee. Kui oled kursuse ostnud järelmaksuga või kolmes osas, siis ei kuulu tagastamisele järelmaksu pakkuva panga teenustasu, mis on 2,4% ostusummast.

Ligipääsu kursusele ja kõikidele materjalidele saad kohe peale kursusega liitumist.

Ligipääs Reels Up intensiivkursusele püsib igavesti.

Kohustuslikke koduseid töid kursusel ei ole, aga iga loengu juures on konkreetne ülesanne, mis on soovituslik teha ära enne järgmise videloengu juurde liikumist. See garanteerib selle, et Sa hakkaksid ka reaalselt tegutsema ja tulemusi saavutama kursuse läbimise ajal.

Kaks Mastermindi toimusid 2022. aastal ning 3. augustil 2023 toimus LIVE. Mastermindid ja LIVE on järelevaadatavad kursuse keskkonnas. Mugavaks vaatamiseks saab videoid vaadata ka kiirendusega ning samuti on võimalik navigeerida eri osade vahel.

Instagram 3.0 ja 4.0 käsitlevad kõiki erinevaid teemasid, mis on vajalikud Instagramis toimetamiseks, aga Reels Up Intensiivskursus keskendub ainult reelidele. Reelid on üks efektiivsemaid viise, et Instagramis enda kontot kasvatada ja enda eesmärke saavutada ning sellel kursusel sukeldume reelidesse põhjalikumalt. Kui soovid oma teekonda jätkata ja saada reelide teemal täielikuks profiks, siis Reels Up Intensiivkursus on Sinule!

Kasuta kontaktivormi, mille leiad altpoolt või kirjuta e-kiri aadressile admin@katriinmangus.ee. Vastame Sulle esimesel võimalusel. 

Buddy süsteem ei ole kohustuslik, aga see suurendab kursuse eduka läbimise tõenäosust, sest buddy’d toetavad ja motiveerivad üksteist. Buddy’d saavad anda tagasisidet üksteise reelidele, pushida üksteist, filmida koos reele, jne. Sellel kursusel loome Buddy’de grupid ning osalejad saavad üksteisega tutvuda läbi spetsiaalse süsteemi, kust saab otsida sarnaste huvidega ja endale samast valdkonnast osalejaid.

Töövihik sisaldab konspekte kõikidest videoloengutest ning aitab kinnistada infot kursuse läbimise ajal. Lisaks on tänu töövihikule ülimugav tuletada meelde olulisi võtmepunkte peale kursuse läbimist. Töövihik on elektrooniliselt täidetav ning sisaldab erinevaid praktilisi harjutusi ja ülesandeid. Soovi korral saad selle ka välja printida, nii värviliselt kui must-valgelt.

Kursuse chat asub Telegramis ning kõik osalejad saavad seal jagada üksteisega oma tulemusi, innustada üksteist, küsida küsimusi, jne. Toetav keskkond ja ühiselt eesmärkide poole liikumine on meeletult innustav ja inspireeriv ning Buddy süsteemi ja Chat’i eesmärk ongi luua see toetav keskkond.

Ära oota õiget hetke!

Liitu REELS UP INTENSIIVKURSUSEGA juba täna!

võta ühendust

Saada oma küsimus