Reels up intensiivkursus

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

PEALE KURSUSE LÄBIMIST

MIDA KURSUS SISALDAB?

10 VIDEOLOENGUT
Videoloenguid saab vaadata endale sobival ajal mugavas kursuse keskkonnas, kus saab jälgida enda progressi ning ühtlasi leida kõik lisamaterjalid ja lingid. Videoloengud on liigendatud osadeks, et saaksid mugavalt navigeerida eri sisupunktide vahel.
MASTERMIND'ID
Mastermindid täiendavad videoloenguid ning need toimusid 27.11 ja 04.12. Mastermindid on järelevaadatavad kursuse keskkonnas.
TÖÖVIHIK
Töövihik sisaldab konspekte kõikidest videoloengutest, mis on ülimugav viis info kinnistamiseks kursuse läbimise ajal või oluliste võtmepunktide meeldetuletamiseks peale kursuse läbimist. Lisaks saab töövihikusse teha oma märkmeid. Töövihik on PDF-i kujul, kuid soovi korral saad selle välja printida, nii värviliselt kui must-valgelt.
KURSUSE CHAT
Kõik kursuse osalejad saavad ligipääsu kursuse chat'i, kus saab suhelda teiste osalejatega ning motiveerida ja pushida üksteist. Lisaks vastab Katriin chatis küsimustele.
BUDDY SÜSTEEM
Kõik soovijad saavad spetsiaalsest osalejate tabelist leida endale kaaslasi, kellega luua 3-4 liikmeline grupp. Buddy grupi liikmed suhtlevad üksteisega tihedalt, aitavad üksteist ning motiveerivad teineteist.
VIDEOPÄEV
UUS LISANDUNUD OSA! See on justkui mini-dokumentaalfilm minu päevast, mis näitab ehedalt ja vahetult, kuidas ma reele ja story'sid filmin ja selleks valmistun. Suurepärane võimalus näha kõrvalt, kuidas produktiivselt luua kvaliteetset sisu.
Previous
Next

LOENGUKAVA

KELLELE SOBIB

INSTAGRAMIS ALUSTAJA

Sa tahad hakata kasvatama oma jälgijate arvu ja teenima Instagrami kaudu lisaraha, aga Sul pole veel kontot või see on alles algfaasis. Võibolla Sa tahad kunagi isegi lahkuda palgatöölt ja teenida kogu oma sissetuleku läbi Instagrami. Peale kursuse läbimist hakkad tegema reele, mis kiirendavad Su konto kasvu ja panevad Su konto kohe oma valdkonnas kaardile.

ETTEVÕTJA / ISIKLIK BRÄND

Sa juba tegutsed Instagramis, Sul on toode või teenus ning Sa tahad leida uusi kliente ja tõsta oma müüke. Õppides tegema ägedaid reele kiiremini ja efektiivsemalt jääb Sulle rohkem aega, et saaksid keskenduda uute jälgijate konverteerimiseks soojadeks klientideks. Atraktiivsete reelidega tõstad oma brändi teadlikkust.

SISULOOJA / INFLUENCER

Sa tahad kasvatada oma jälgijate arvu, et saaksid teha koostöid suuremate brändidega. Tehes silmapaistvaid ja professionaalseid reele suurendad oma jälgijaskonna lojaalsust ja kaasatust, läbi mille suureneb ka Su reach ja engagement. 

ÕPETAN OMA ISIKLIKKU REELIDE STRATEEGIAT

(ESMAKORDSELT AVALIK JA KÄTTESAADAV 🔥)

MIDA ÕPILASED ÜTLEVAD

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

REELS UP INTENSIIVKURSUS

249
 • 10 videoloengut
 • Kaks Mastermindi
 • Töövihik
 • Ligipääs kursuse chat'i
 • Buddy süsteem
 • Videopäev

KATRIIN MANGUS

Olen Katriin, Eesti esimene Instagrami mentor ning olen tänaseks koolitanud üle 800 inimese haldama Instagrami, looma kaasahaaravat sisu, suhtlema jälgijatega ning müüma Instagramis teenuseid ja tooteid. Tänu Instagramile olen viimase aastaga kasvatanud enda sissetulekut viiekordselt, lahkunud palgatöölt, alustanud ettevõtlusega, teinud 4 vinget koolitust, toonud turule ajaplaneerimise Planneri ja teinud koostöid tuntud tegijatega nagu Vanilla Ninja, Reval Cafe, Epp Kärsin, Signe Ventsel, Blondcast jpt. Olen olnud Caffeine’i ja Apollo brändisaadik ning olen kahe aastaga kogunud oma Instagrami kontole üle 9000 jälgija.

Minu teekond ei ole olnud lilleline ja on olnud täis erinevaid takistusi, aga on üks asi, mida ma tegin kohe alguses õigesti ja see oli väga hea mentori võtmine, kes aitas mul sillutada tee eduni. Sinul on nüüd sama võimalus võtta mind enda mentoriks, valides Reels Up Intensiivkursuse, mis sisaldab 10 videoloengut ja kahte Mastermindi, põhjalikku töövihikut kõikide teemade konspektidega ja harjutustega, jpm.

Reelid on kõige efektiivsem viis oma eesmärkide saavutamiseks Instagramis, mistõttu on oluline, et Sa tunneksid reelide maailmas ennast mugavalt ja teaksid kuidas tegutseda ja seda pakungi Sulle kui liitud Reels Up intensiivkursusega.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 • Reelide filmimine, monteerimine, postitamine
 • Reeli pealkirja ja teksti kirjutamine
 • Erinevad reelide tüübid
 • Erinevad viisid reelide ideede leidmiseks
 • Reelide strateegia loomine (sh Katriini enda loodud strateegia)
 • Reelide sisuplaani loomine
 • Visuaalselt efektsete reelide filmimine ja monteerimine
 • Toote/teenuse müümine läbi reeli

Jah, võimalik on tasuda ilma ühegi lisatasuta ning kolmes osas. 

Makseviisid eraisikutele:

 • Pangaülekanne läbi turvalise maksekeskkonna
 • Maksa 3 osas – tasumine 3 võrdse osana 3 kuu jooksul ilma ühegi lisatasuta ja intressita

Makseviisid juriidilistele isikutele:

 • Pangaülekanne läbi turvalise maksekeskkonna
 • Bolt Pay Later – tasumine 30 päeva jooksul peale tellimuse sooritamist ilma ühegi lisatasuta
 • ESTO 3 Slice – tasumine 3 võrdse osana 3 kuu jooksul ilma ühegi lisatasuta ja intressita

Ligipääsu kursusele ja kõikidele materjalidele saad kohe peale kursusega liitumist.

Ligipääs Reels Up intensiivkursusele püsib igavesti.

Kohustuslikke koduseid töid kursusel ei ole, aga iga loengu juures on konkreetne ülesanne, mis on soovituslik teha ära enne järgmise videloengu juurde liikumist. See garanteerib selle, et Sa hakkaksid ka reaalselt tegutsema ja tulemusi saavutama kursuse läbimise ajal.

Mastermindid täiendavad videoloenguid ning need toimusid 27.11 ja 04.12. Mastermindid on järelevaadatavad kursuse keskkonnas.

Instagrami Intensiivkursus käsitleb kõiki erinevaid teemasid, mis on vajalikud Instagramis toimetamiseks, aga Reels Up Intensiivskursus keskendub ainult reelidele. Kuna reelid on üks efektiivsemaid viise, et Instagramis enda kontot kasvatada ja saavutada enda eesmärke, siis seepärast tegimegi sellest täitsa eraldi kursuse. Instagrami Intensiivkursusel on reele käsitletud kokkuvõtlikult, aga sellel kursusel läheme süvitsi. Peale Instagrami Intensiivkursust on see kursus väga loogiline jätk, eeldusel et Sa soovid jätkuvalt Instagramis edasi kasvada.

Kasuta kontaktivormi, mille leiad altpoolt või kirjuta e-kiri aadressile admin@katriinmangus.ee. Vastame Sulle esimesel võimalusel. 

Buddy süsteem ei ole kohustuslik, aga see suurendab kursuse eduka läbimise tõenäosust, sest buddy’d toetavad ja motiveerivad üksteist. Buddy’d saavad anda tagasisidet üksteise reelidele, pushida üksteist, filmida koos reele, jne. Sellel kursusel loome Buddy’de grupid ning osalejad saavad üksteisega tutvuda läbi spetsiaalse süsteemi, kust saab otsida sarnaste huvidega ja endale samast valdkonnast osalejaid.

Jah, kui Sa mingil põhjusel muudad oma meelt, siis 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist saad küsida raha tagasi kui Sa ei ole avanud õppematerjale ja/või õppekeskkonda sisse loginud. Selleks kirjuta aadressile admin@katriinmangus.ee. Kui oled kursuse ostnud järelmaksuga või kolmes osas, siis ei kuulu tagastamisele järelmaksu pakkuva panga teenustasu, mis on 2,4% ostusummast.

Töövihik sisaldab konspekte kõikidest videoloengutest ning aitab kinnistada infot kursuse läbimise ajal. Lisaks on tänu töövihikule ülimugav tuletada meelde olulisi võtmepunkte peale kursuse läbimist. Töövihik on elektrooniliselt täidetav ning sisaldab erinevaid praktilisi harjutusi ja ülesandeid. Soovi korral saad selle ka välja printida, nii värviliselt kui must-valgelt.

Kursuse chat asub Telegramis ning kõik osalejad saavad seal jagada üksteisega oma tulemusi, innustada üksteist, küsida küsimusi, jne. Toetav keskkond ja ühiselt eesmärkide poole liikumine on meeletult innustav ja inspireeriv ning Buddy süsteemi ja Chat’i eesmärk ongi luua see toetav keskkond.

SAADA OMA KÜSIMUS