Instagram Story’de veebiseminar

saa vastused oma küsimustele

Veebiseminar sobib Sulle kui Sa tahad...

Saada story'de tegemises profiks

Sa tahad aru saada, kuidas story'd ikkagi reaalselt töötavad

Rohkem müüke ja nähtavust

Sa tahad suurendada enda müüki ja tõsta oma nähtavust

Rohkem aktiivsust enda kontole

Sa tahad muuta oma jälgijad oma kontol aktiivsemaks

Veebiseminar sobib Sulle olenemata sellest kas Sa alles alustad story'de tegemist või oled juba esimesi samme story'de maailmas teinud

õpiväljundid

Veebiseminaril õpid

sinu mentor

KATRIIN MANGUS

Olen Katriin, Eesti esimene Instagrami mentor. Olen koolitanud üle 1200 inimese haldama Instagrami, looma kaasahaaravat sisu ning müüma Instagramis teenuseid ja tooteid. Tänu Instagramile olen viimase kahe aasta jooksul lahkunud palgatöölt, alustanud ettevõtlusega ja kasvatanud enda sissetulekut viiekordselt. Olen loonud 5 vinget kursust ja teinud koostöid tuntud tegijatega nagu Vanilla Ninja, Reval Cafe, Epp Kärsin, Signe Ventsel, Blondcast jpt.
Olen olnud Caffeine’i ja Apollo brändisaadik ning olen kahe aastaga kogunud oma Instagrami kontole üle 10 000 jälgija. Minu teekond ei ole olnud lilleline ja on olnud täis erinevaid takistusi, aga on üks asi, mida ma tegin kohe alguses õigesti ja see oli väga hea mentori võtmine, kes aitas mul sillutada tee eduni. Sinul on nüüd sama võimalus võtta mind enda mentoriks.
Sisuloojad kui ka ettevõtted ei kasuta tihti ära kogu Instagram Story’de potentsiaali, mistõttu nende jälgijate arv ja müügid ei kasva nii kiiresti kui võiksid. Kui toodad sisu, aga tunned, et ei saavuta maksimaalseid tulemusi, siis kindlasti vaata Instagram Story'de veebiseminari, sest seal saad kogu vajaliku info, et viia Story'de abiga oma konto järgmisele tasemele.

lisainfo

Korduma kippuvad küsimused

Veebiseminar kestab üle 3 tunni ning seda saab vaadata meie mugavas õppekeskkonnas nii arvutist kui ka telefonist. Vaadata saab seda ükskõik millal ning piiramatult ja ligipääsu veebiseminarile saab automaatselt kohe peale liitumist.

Instagram Story’de veebiseminar sobib kõigile, kes soovivad Instagramis oma turundamist edendada ja saada story’de tegemises profiks  – ja seda nii algajatele, kes on alles oma teekonna alguses kui ka kogenud ettevõtjatele ja spetsialistidele, kes soovivad viia oma story’d järgmisele tasemele.

Selles veebiseminaris lähme story’desse süvitsi ning see on kindlasti hea täiendus ja meeldetuletus neile, kes on minu suuremaid kursusi läbinud.

Peale veebiseminari vaatamist sa tead:

  • Kuidas teha selliseid story’sid, mida Su jälgijad ootavad iga päev suure huviga.
  • Kuidas suurendada enda jälgijate aktiivsust enda story’des
  • Kuidas läbi story’de edukalt müüa enda tooteid ja teenuseid
  • Mitu story’t päevas peaks postitama
  • Mis on story’de reach, kuidas seda arvutada ja kuidas reach’i tõsta
  • Missugune peab olema storytellingu esimene story
  • Kuus kõige levinumat viga, mida vältida 

Tasuda saab pangaülekandega läbi meie turvalise maksekeskkonna. Samuti saab tasuda ka arve alusel. Kursusega liitumiseks ja tasumiseks KLIKI SIIA Küsimuste korral palume kirjutada julgelt aadressile admin@katriinmangus.ee

Ligipääs veebiseminarile püsib igavesti ning saad peale liitumist seda vaadata piiramatult!

Kirjuta admin@katriinmangus.ee või kasuta lehe allosas olevat kontaktivormi. Vastame Sulle esimesel võimalusel 🙂

Jah, kui sa mingil põhjusel muudad oma meelt, siis 14 päeva jooksul peale tellimuse lõpetamist saad küsida raha tagasi no questions asked tingimusel et sa ei ole avanud õppematerjale. Selleks kirjuta aadressile admin@katriinmangus.ee.

liitu kohe

Vii oma Instagrami story'd järgmisele tasemele

0 +
tundi väärtuslikku sisu
39
hind
0
rahulolevat osalejat