Instagram 4.0

KURSUSE ALGUSENI ON JÄÄNUD

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

SAAVUTA EDU INSTAGRAMIS

Kas oled valmis sukelduma ägedasse ja põnevasse Instagrami maailma, mis võimaldab Sul täita enda unistusi, toota kaasahaaravat sisu ja töötada asukohavabalt?

Kui jah, siis oled õiges kohas ning mina olen õige inimene Sind mentordama, sest suutsin enda elu täielikult muuta tänu Instagramile – kasvatasin konto 9000 jälgijani, suurendasin 5x oma sissetulekut, lahkusin palgatöölt ja kolisin Los Angelesse.

Instagram 4.0 kursusel sukeldume Instagrami maailma, kust leiad kõik õiged sammud ja vajalikud teadmised, mida mina olen kasutanud enda konto loomiseks ning eduka äri kasvatamiseks. Minu mindset ja õiged strateegiad on mul aidanud leida ennast ning hakata elama sellist elu nagu ma olin juba aastaid enda moodboardile kirjutanud.

INSTAGRAM 4.0 SOBIB SULLE KUI

KURSUS SISALDAB

KURSUS TOIMUB

01.05 - 11.06

UUS MINDSET JA STRATEEGIAD

Instagram 4.0 kursusel sukeldume Instagrami maailma, kust leiad kõik õiged sammud ja vajalikud teadmised, mida mina olen kasutanud enda konto loomiseks ning eduka äri kasvatamiseks. Minu mindset ja õiged strateegiad on mul aidanud leida ennast ning hakata elama sellist elu nagu ma olin juba aastaid enda moodboardile kirjutanud.

MIS SIND KURSUSEL EES OOTAB

Väga palju uut ning põnevat infot, mis täielikult muudab Sinu mindseti; ägedad tutvused ning toetav seltskond; ühine chat kõikide ägedate kursuse osalejatega; mastermindid mentoritega; inspireerivad külalisesinejad (s.h vähemalt üks välismaa suure tunnustatud brändi omanik); edasiviivad ja praktilised kodused tööd; töövihik, mis toetab Sind kogu kursuse vältel; hackatonid, mis aitavad Sul kursust produktiivselt läbida; motiveerivad auhinnad tulemuste eest, jpm.

KURSUSE TEEMAD

Kursus katab absoluutselt kõiki teemasid seoses Instagramiga ja enda äri kasvatamisega – story’d, reelid, postitused, highlights’id, professionaalse profiili loomine, visuaal, koostööde tegemine, IG Live, facebooki reklaamid, disain, müügistrateegia, turundus, jm. Seekord lisanduvad ka uued aktuaalsed teemad nagu chatGPT, networkimine, exceli tabelite loomine analüüsiks, läbipõlemise vältimine, sisuplaan erinevatel platvormidel, jm.

VIDEOLOENGUTE KAVA

KATRIIN MANGUS

Õppides Tartu Ülikooli magistris ärijuhtimist, otsustasin minna vahetusõpilaseks USA-sse, kus õppisin samaaegselt kahes ülikoolis 7-tunnise ajavahega. See oli väljakutse, kuid sellegipoolest lõpetasin ülikooli nominaalajaga. Pärast ülikooliõpinguid liikusin turundusvaldkonda, kus olen olnud tegev alates 2015. aastast.
Aastal 2020, töötades digitiimi juhina ülemaailmses meediaagentuuris dentsu, alustasin omaenda äriga ning hakkasin õpetama inimesi saavutama edu Instagramis. 2022. aasta sügisel otsustasin palgatöölt lahkuda ja pühenduda täielikult oma ärile.
Tänaseks olen loonud kahe aastaga mitmeid elumuutvaid kursuseid: Instagram 2.0 ja 3.0, Instagrami intensiivkursus, Reels Up intensiivkursus ning Restart 2.0. Minu tasulisi kursuseid on läbinud üle 850 inimese ning tasuta väljakutsetel on osalenud üle 5000 inimese. Lisaks kursustele pakun personaalseid lahendusi nii mentorluste kui konsultatsioonide näol.

STANDARD

Iseseisvalt kursuse läbimine ilma tagasisideta ja tiimita
499
 • 50+ videoloengut
 • Iganädalane Q&A Katriiniga
 • Ligipääs kursuse chat'i
 • Külalisesinejad
 • Kursuse läbimise tunnistus

PREMIUM

Mentor, tagasiside, toetav tiim, mastermind'id
599
 • 55+ videoloengut
 • Iganädalane Q&A Katriiniga
 • Ligipääs kursuse chat'i​
 • Külalisesinejad
 • Kursuse läbimise tunnistus
 • Hackatonid
 • Boonusmaterjalid
 • Buddy süsteem
 • Praktilised ülesanded
 • Mentori tagasiside
 • Mastermindid mentoriga

VIP

Kursuse läbimine Katriiniga
10-liikmelises rühmas
1399
 • 34+ videoloengut
 • Iganädalane Q&A Katriiniga
 • Ligipääs kursuse chat'i
 • Külalisesinejad
 • Kursuse läbimise tunnistus
 • Hackatonid
 • Boonusmaterjalid
 • Buddy süsteem
 • Praktilised ülesanded
 • Katriini tagasiside
 • Mastermindid Katriiniga
 • VIP chat Katriiniga

TÕESTATUD JA TOIMIVAD ÕPPELAHENDUSED

VII OMA INSTAGRAMI KONTO JÄRGMISELE TASEMELE

0 +
videoloengut
0 +
nädalat
0 +
juba liitunud

mida õpilased ütlevad

INSTAGRAM 3.0 TAGASISIDE

KÜLALISESINEJAD

MARIEL AIM

Marieli moto on lihtne – kes teeb, see jõuab ning mitte miski pole võimatu. 28-aastaselt sai ta tehnoloogiattevõtte Bolt ärianalüütika direktoriks, vastutades €6 miljardi väärtustega ärisuuna finantsplaneerimise ning strateegilise analüütika eest. Tema tulemused on peamiselt tulnud läbi growth mindseti rakendamise ning sihipärase eesmärgistamise – alustades enda soovitavast lõppvisioonist ning eesmärgi sammu kaupa tagurpidi lahti murdmiseni. Tema eesmärgid on suuresti eraelulised ning orienteeritud lõppeesmärgis aja- ning rahavabaduse saavutamisele. 

LEIGH TOBIN

Leigh on turundusvaldkonna ekspert, kes on pärit Lõuna-Aafrikast, kuid on töötanud 10 aastat turundusjuhina globaalsetes meediaettevõtetes Londonist New Yorkini. Aastal 2012 võitis Leigh Austraalia Noore Turundaja tiitli, mis võimaldas tal kolida Singapuri, et juhtida ESPN-i turundust Kagu-Aasias. Aastal 2015 asutas Leigh agentuuri nimega Alphabet Social, mille missioon on aidata ja toetada väikeettevõtjate kohanemist ja arenemist kiire tempoga digitaalses maailmas.

KURSUSE ALGUSENI ON JÄÄNUD

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kursus sisaldab absoluutselt kõiki teemasid seoses Instagramiga ja enda äri kasvatamisega:

– reelid
– postitused
– highlights’id
– professionaalse profiili loomine
– visuaal
– koostööde tegemine
– IG Live
– Facebooki reklaamid
– disain
– müügistrateegia
– turundus, jm

Seekordsel kursusel lisanduvad ka uued aktuaalsed teemad nagu ChatGPT, networkimine, exceli tabelite loomine analüüsiks, jm.

Instagram 4.0 kursus sobib kõigile, kes soovivad Instagramis oma turundamist edendada – nii algajatele, kes on alles oma teekonna alguses kui ka kogenud ettevõtjatele ja spetsialistidele, kes soovivad viia oma ekspertsuse järgmisele tasemele. Lisaks sobib kursus ka neile, kes ei soovi ise kaadris olla ja tahavad pakkuda oma teenuseid isiklikele brändidele ja ettevõtetele.

Jah, sobib. Sellel aastal on kursusel täitsa eraldi plokk neile, kes alles alustavad oma Instagrami teekonda.

Instagram 4.0 on suurepärane võimalus neile, kes on Instagramis juba kanda kinnitanud ja on valmis nö lendu tõusma. Kursus sisaldab uskumatult palju väärtuslikku infot ning kursuse jooksul omandatakse kõik vajalikud praktilised oskused. Kindlasti soovitan osaleda ka Instagram 3.0 läbijatel, sest kursus on täiesti uus ning ka mina olen viimase aastaga võimsalt arenenud.

Peale kursuse läbimist sa:

– tead, kuidas Instagram ja selle algoritm toimib
– tead, mis ärimudelid Instagramis on ja oskad nendega raha teenida
– oskad luua põnevaid ja kaasahaaravaid storytellinguid, mida inimesed tahavad lõpuni lugeda
– oskad luua visuaalselt ilusaid story’sid
– oskad müüa enda teenuseid ja tooteid
– oskad suhelda enda jälgijatega ja luua nendega sidet
– oskad teha ägedaid Reelse, mida vaatavad tuhanded inimesed
– oskad teha vingeid LIVE’e
– oskad suheda teiste sisuloojatega ja teha nendega koostöid
– oskad hallata mõne ettevõtte Instagrami ja toota neile sisu
– oskad kasutada kõiki Instagrami võimalusi, millega saab teenida lisaraha
– ja palju muud

Kursus kestab 6 nädalat ning algab 1. mail ja lõppeb 11. juunil. Igal nädalal ilmuvad uue teema videoloengud, mida saad vaadata endale mugaval ajal. Premium ja VIP paketis on Mastermindid mentoritega, mis toimuvad kursuse ajal iganädalaselt ning peale kursuse lõppu toimub kolme kuu jooksul veel kolm Mastermindi, kus osalejad saavad jätkuvat tagasisidet mentorilt.

 • Standard – pakett neile, kes soovivad kursust läbida iseseisvalt ja omas tempos. Ei sisalda lisamaterjale ega mentori tuge, kuid sisaldab 50+ videoloengut kõikidest erinevatest teemadest, mis on vajalikud Instagramis edu saavutamiseks.
 • Premium – pakett neile, kes tahavad liikuda edasi võimalikult kiiresti. Sisaldab lisaks videoloengutele mentori tuge, koduseid töid, toetavat tiimi, erinevaid lisamaterjale, jpm. Premium pakett on neile, kes tahavad kindlasti näha tulemusi ja on valmis selleks ka panustama.
 • VIP – pakett neile, kellel on juba olemas pakutav toode või teenus ning kes tahavad läbida kursust koos Katriiniga. VIP paketti pääseb 10 inimest ning liitumiseks tuleb eelnevalt teha Katriiniga intervjuu.

Kui Sa tunned ennast ära ühes järgmises kirjelduses, siis Instagram 4.0 on Sinu jaoks parim investeering, mis aitab Sul saavutada oma eesmärke Instagramis:

  • Sa oled alles alustamas oma Instagrami teekonda ning tahad jõuda selleni, et hakata teenima Instagramis lisasissetulekut ning võibolla ühel hetkel ka põhisissetulekut.
  • Sa oled Instagramis juba kanda kinnitanud ja tahad viia oma konto järgmisele tasemele – suurendada enda ettevõtte või isikliku brändi tuntust, kasvatada oma jälgijate arvu ning kasvatada oma müüke ja seeläbi ka oma sissetulekut.
  • Oled ettevõtte omanik, kes müüb Instagramis oma tooteid ja teenuseid ja tahab oma müüke kasvatada.
  • Sa tahad hakata spetsialistiks, kes pakub sisuloojatele ja brändidele teenuseid nagu konto haldamine, sisu tootmine, reel’ide monteerimine, postituste kirjutamine, jne.
  • Sa oled influencer ning tahad kasvatada oma jälgijaskonda ja muuta oma jälgijaid lojaalsemaks, et saaksid küsida koostööde eest suuremat tasu.

Instagram 4.0 on kõikehõlmav 6-nädalane kursus, mis muudab täielikult Sinu mõtteviisi. Kursus sisaldab üle 55 videoloengu, töövihikut, külalisesinejaid, Masterminde, praktilisi ülesandeid, chat’i, motiveerivaid auhindu, hackatone, jpm. See kursus sisaldab teadmisi ja infot, mille omandamiseks kulus minul üle 15 000€ ning rohkem kui kaks aastat proovimist, katsetamist ja eksimist. Kui Sa oled valmis tegutsema ja Instagrami vallutama, siis teenid selle raha juba kursuse toimumise ajal tagasi, seda tegid paljud Instagram 3.0 õpilased. 

Jah, kasutades makseviisi “Maksa 3 osas” (Montonio) või “Tasu 3 võrdse osana” (Esto) saad tasuda ilma lisatasudeta kolmes osas selliselt, et esimene osamakse on alles kuu aja pärast. Kui ühe nende puhul Sinu taotlust ei rahuldata, siis saad proovida teist. Lisaks on võimalik kasutada ka Bolt Pay Later maksemeetodit, mille puhul tasutakse ostusumma kuni 30 päeva hiljem peale tellimuse sooritamist.

Ligipääs kursusele püsib 1 aasta ja seda seetõttu, et kursuse eduka läbimise tõenäosus on suurem kui õppematerjalid ei ole saadaval igavesti. See tagab, et Sa läbid kursuse õigeaegselt, vaatad ära kõik videoloengud ja ei lükka kursuse läbimist kaugesse tulevikku, kus Sa päriselt selleni siis ei jõuagi. Lisaks sellele muutub Instagram ise nii kiiresti, et paari aasta pärast võivad mitmed teemad, nipid ja mõtted olla juba aegunud.

Jah, vabade kohtade olemasolul on võimalik paketti vahetada. Paketi vahetuse soovist kirjuta aadresile admin@katriinmangus.ee

Kursus sisaldab praktilisi ülesandeid Premium ja VIP paketi osalejatele. Premium paketis annab kodustele töödele tagasisidet mentor ning VIP paketis Katriin. Standard pakett praktilisi ülesandeid ning tagasisidet ei sisalda.

Jah, mastermindid salvestatakse ja neid on võimalik järele vaadata.

Kirjuta admin@katriinmangus.ee või kasuta lehe allosas olevat kontaktivormi. Vastame Sulle esimesel võimalusel 🙂

Buddy on tugiisik, kellega saab jagada oma muresid ja probleeme, raskusi ja võite. Buddy süsteem suurendab kursuse eduka läbimise tõenäosust, sest buddy’d toetavad ja motiveerivad üksteist. Buddy ei ole kohustuslik.

Jah, kui sa mingil põhjusel muudad oma meelt, siis 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist saad küsida raha tagasi no questions asked. Selleks kirjuta aadressile admin@katriinmangus.ee. Kui oled kursuse ostnud järelmaksuga või kolmes osas, siis ei kuulu tagastamisele järelmaksu pakkuva panga teenustasu, mis on 2,4% ostusummast ehk Standard paketi puhul 10€, Premium paketi puhul 12€ ja VIP paketi puhul 27€. Muude maksemeetodite puhul tagastatakse kogu ostusumma.

KAS SA TAHAD INSTAGRAMIS
HAKATA TEENIMA RAHA?

KAS SUL ON KÜSIMUSI?