Instagram 4.0 eelmüük

VAATA NÄIDISVIDEOT

TÄHELEPANU TEKITAMINE KONTOL

võimsad tulemused

KURSUSE LÄBIJAD MUUDAVAD ENDA ELUSID

viimane võimalus

LIITU KURSUSEGA ENNE TÄNA KESKÖÖD!

transformatsioon

PEALE KURSUSE LÄBIMIST...

detailne ülevaade

MIDA KURSUS SISALDAB

55 Videoloengut + LIVE-kõned Katriiniga

Videoloengud sisaldavad kõike vajaminevat informatsioon, kuid on samas kompaktsed, et Sul oleks ka kiire elutempoga võimalik kursust läbida. Loenguid saad vaadata endale sobival ajal, saad mugavalt navigeerida eri osade vahel ning vaadata ka kiirendusega.

Lisaks toimuvad kogu kursuse vältel ka inspireerivad ja energiast pakatavad LIVE’d Katriiniga. 

Mentori tugi ja Mastermindid

Mastermind'idel analüüsib mentor Sinu tegevusi, annab tagasisidet ja vastab Sinu küsimustele. Mastermind'id on järelevaadatavad. Lisaks on igal nädalal ka praktilised ülesanded, millele mentor annab tagasisidet.

Praktilised ülesanded tagavad, et Sa kursust läbides hakkaksid ka reaalselt tegutsema ja kinnitaksid õpitut.

Töövihik

Toetav töövihik sisaldab kokkuvõtteid kõikidest teemadest ning lihtsustab kursuse läbimist ja õppematerjali kinnistamist. Lisaks on töövihikus erinevaid praktilisi harjutusi ja ülesandeid, mis aitavad omandatud teadmisi rakendada.

Töövihikut saab täita elektrooniliselt aga seda saab ka välja printida must-valgelt füüsiliseks täitmiseks.

Hackatonid ehk koosõppimised

Hackatoni ajal saad samaaegselt koos teiste õppijatega vaadata kursuse videoloenguid, teha praktilisi ülesandeid või töötada oma IG konto kallal. Hackatonid aitavad hakata tegutsema ja saavutada reaalseid tulemusi.

Hackatonid toimuvad iganädalaselt.

Külalisesinejad

Kursusel on 3 külalisesinejat, kes on oma valdkonna spetsialistid ja jagavad oma väärtuslikke kogemusi. Külalisesinejate inspireerivad esinemised on järelevaadatavad.

Külalisesinejateks on Mariel Aim, kes on tehnoloogiattevõtte Bolt ärianalüütika direktor ning Kai Oja, kes on Bob Proctori õpetuste maaletooja. Kolmas külalisesineja selgub peagi.

Kursuse chat

Chat'is saab suhelda teiste kursuse osalejatega, esitada küsimusi, arutleda erinevatel teemadel, saada abi, leida uusi tutvusi, jpm.

Q&A Katriiniga

Jäta oma küsimus spetsiaalsesse Q&A chat'i ning Katriin vastab selllele. Eriti kasulik strateegilise nõu saamiseks.

Buddy

Buddy on teine kursusel osaleja, kellega Sa saad jagada oma muresid ja probleeme, raskuseid ja võite. Buddy'd motiveerivad ja toetavad üksteist.

Boonusmaterjalid

Checklistid, nimekirjad, juhendid, jpm, et Sul oleks kõikvõimalikud vajalikud abivahendid tulemuste saavutamiseks

KUUS ELUMUUTVAT NÄDALAT

KURSUS TOIMUB

09.10 - 19.11

KURSUSE LÄBIMISE TÕEND

Peale kursuse läbimist saad Sa ametliku tõendi, millega saad näidata, et oled läbinud põhjaliku sotsiaalmeediaturunduse koolituse. Tõendit saad jagada LinkedIn’is ja mujal.

IGANÄDALASED AUHINNAD

Loosime igal nädalal välja tublide osalejate vahel ägedaid kingitusi, mis on välja pannud meie sponsorid. Kingitusteks võivad olla raamatud, minikursused, jne.

LIVE-KÕNED KATRIINIGA

Kursuse vältel teeb Katriin inspireerivaid ja energiast pakatavaid LIVE-kõnesid erinevatel olulistel teemadel, mis on seotud edu ja eesmärkide saavutamisega nii Instagramis kui ka isiklikus elus.

KURSUS TOIMUB VIIMAST KORDA

LIITU KOHE JA MUUDA ENDA ELU!

Päeva
Tundi
Min
Sek

STANDARD

Iseseisvalt kursuse läbimine ilma tagasisideta ja tiimita
 • 50+ videoloengut
 • Iganädalane Q&A Katriiniga
 • Ligipääs kursuse chat'i
 • Külalisesinejad
 • Töövihik
 • Kursuse läbimise tunnistus
 • Hackatonid

PREMIUM

Mentor, tagasiside, toetav tiim, mastermind'id
 • 55+ videoloengut
 • Iganädalane Q&A Katriiniga
 • Ligipääs kursuse chat'i​
 • Külalisesinejad
 • Töövihik
 • Kursuse läbimise tunnistus
 • Hackatonid
 • Boonusmaterjalid
 • Buddy süsteem
 • Praktilised ülesanded
 • Mentori tagasiside ja tugi
 • Mastermindid mentoriga
 • 3 Mastermindi peale kursust

LEVEL UP

Kursuse läbimine Katriiniga
10-liikmelises rühmas
 • 55+ videoloengut
 • Iganädalane Q&A Katriiniga
 • Ligipääs kursuse chat'i
 • Külalisesinejad
 • Töövihik
 • Kursuse läbimise tunnistus
 • Hackatonid
 • Boonusmaterjalid
 • Buddy süsteem
 • Praktilised ülesanded
 • Katriini tagasiside ja tugi
 • Mastermindid Katriiniga
 • 3 Mastermindi peale kursust
 • LEVEL UP chat Katriiniga

LIITU KINDLUSTUNDEGA

30-PÄEVANE TAGASTUSPOLIITIKA

Ma saan aru, et sellise kõikehõlmava kursusega liitumine võib olla hirmutav. Kuna ma olen täiesti kindel, et Instagram 4.0 aitab Sul viia oma äri Instagramis järgmisele tasemele, siis ma pakun Sulle võimalust küsida raha tagasi enne kursuse 1. nädala lõppu kui Sa ei ole kursusega rahul.
Tagastuse saamise tingimuseks on aktiivne osalemine eelnädalal ja 1. nädalal ning kursusele tagasiside andmine. Loe täpsemalt Korduma kippuvate küsimuste alt.

leia vastused levinumatele küsimustele

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Instagram 4.0 kursus on tegelikult väga odav 👇

 1. Osalejad, kes teevad kursusel kõike kaasa, teenivad kursuse raha tagasi juba kursuse läbimise ajal või järgnevatel kuudel. 
 2. Kui Sa võtad ette nimekirja KÕIGEST mida kursus sisaldab, siis näed, et see on tegelikult USKUMATULT odav! Premium paketi puhul tuleb ühe videoloengu hinnaks vaid 9€, kuid kursusel on LISAKS VIDEOLOENGUTELE veel ka iganädalased kõned mentoriga, mentori tagasiside, LIVE-kõned minuga, hackatonid, külalisesinejad, kingitused, jpm! 
 3. Instagram 4.0 kursusel Sa mitte ainult ei õpi kasvatama oma äri ja teenima rohkem raha, vaid Sa ka muutud inimesena. Eduks orienteeritud mindset’i omandamine ning oma äri viimine järgmisele tasemele on hindamatu. 
 4. Ja tagatipuks on võimalik kursuse eest tasuda kolmes osas ning 1. osamakse on alles kuu aja pärast. Sul ei saa olla ühtegi vabandust, et see elumuutev otsus teha!

Jah, sobib. Kursusel on eraldi videoloengud neile, kes midagi veel ei müü ning me läbime kõik teemad selleks, et Sa leiaksid omale oma valdkonna ja saaksid tulla välja oma esimese toote või teenusega ja teenida oma esimese raha.

 • Standard – pakett neile, kes soovivad kursust läbida iseseisvalt ja omas tempos. Ei sisalda lisamaterjale ega mentori tuge, kuid sisaldab 50+ videoloengut kõikidest erinevatest teemadest, mis on vajalikud Instagramis edu saavutamiseks.
 • Premium – pakett neile, kes tahavad liikuda edasi võimalikult kiiresti. Sisaldab lisaks videoloengutele mentori tuge, praktilisi ülesandeid, toetavat tiimi, erinevaid lisamaterjale, jpm. Premium pakett on neile, kes tahavad kindlasti näha tulemusi ja on valmis selleks ka panustama.
 • LEVEL UP – pakett neile, kellel on juba olemas pakutav toode või teenus ning kes tahavad läbida kursust koos Katriiniga. LEVEL UP paketti pääseb 10 inimest.
Jah, kasutades makseviisi “Maksa 3 osas” (Montonio) või “Tasu 3 võrdse osana” (Esto) saad tasuda ilma lisatasudeta kolmes osas selliselt, et esimene osamakse on alles kuu aja pärast. Kui ühe nende puhul Sinu taotlust ei rahuldata, siis saad proovida teist. Lisaks on võimalik kasutada ka Bolt Pay Later maksemeetodit, mille puhul tasutakse ostusumma kuni 30 päeva hiljem peale tellimuse sooritamist.

Kursus sisaldab absoluutselt kõiki teemasid seoses Instagramiga ja enda äri kasvatamisega:

– reelid
– postitused
– highlights’id
– professionaalse profiili loomine
– visuaal
– koostööde tegemine
– IG Live
– Facebooki reklaamid
– disain
– müügistrateegia
– turundus, jm

Seekordsel kursusel lisanduvad ka uued aktuaalsed teemad nagu ChatGPT, networkimine, exceli tabelite loomine analüüsiks, jm.

Töötajal on õigus saada õppepuhkust täienduskoolitusel osalemiseks juhul, kui täiendkoolitus on tööks vajalik. Tööalase enesetäiendamise vajadust hinnatakse tööst või ametikohast lähtuvalt. Tööalaseks enesetäiendamiseks läbitud täienduskoolitusega seotud õppepuhkuse ajal makstakse töötajale keskmist töötasu 20 kalendripäeva eest. Rohkem infot leiad klikkides siia

Instagram 4.0 kursus sobib kõigile, kes soovivad Instagramis raha teenida ja oma turundamist edendada – nii algajatele, kes on alles oma teekonna alguses kui ka kogenud ettevõtjatele ja spetsialistidele, kes soovivad viia oma ekspertsuse järgmisele tasemele. Kursus sobib ka neile, kes ei soovi ise kaadris olla ja tahavad pakkuda oma teenuseid isiklikele brändidele ja ettevõtetele.

Kui Sa ei ole kindel, kas kursus Sulle sobib, siis kirjuta meile admin@katriinmangus.ee või kasuta lehe allosas asuvat kontaktivormi – vastame Sulle esimesel võimalusel ja aitame Sul aru saada, kas see kursus on Sulle õige. Kui sa kahtled – kirjuta meile. Ära lükka oma elu muutmist edasi, TEE SEDA KOHE! 👉 KLIKI SIIA ja vaata, mida ütlesid kevadise kursuse osalejad, kes julgesid teha selle elumuutva otsuse kursusega liituda

Instagram 4.0 on suurepärane võimalus neile, kes on Instagramis juba kanda kinnitanud ja on valmis nö lendu tõusma. Kursus sisaldab uskumatult palju väärtuslikku infot ning kursuse jooksul omandatakse kõik vajalikud praktilised oskused. Kindlasti soovitan osaleda ka Instagram 3.0 läbijatel, sest kursus on täiesti uus ning ka mina olen viimase aastaga võimsalt arenenud.

Peale kursuse läbimist sa:

– tead, kuidas Instagram ja selle algoritm toimib
– tead, mis ärimudelid Instagramis on ja oskad nendega raha teenida
– oskad luua põnevaid ja kaasahaaravaid storytellinguid, mida inimesed tahavad lõpuni lugeda
– oskad luua visuaalselt ilusaid story’sid
– oskad müüa enda teenuseid ja tooteid
– oskad suhelda enda jälgijatega ja luua nendega sidet
– oskad teha ägedaid Reele, mida vaatavad tuhanded inimesed
– oskad teha vingeid LIVE’e
– oskad suheda teiste sisuloojatega ja teha nendega koostöid
– oskad hallata mõne ettevõtte Instagrami ja toota neile sisu
– oskad kasutada kõiki Instagrami võimalusi, millega saab teenida lisaraha
– ja palju muud

Kursus algab 9. oktoobril ja lõppeb 19. novembril ning kestab kokku 6 nädalat. 2. oktoobril algab eelnädal, kus ilmuvad esimesed materjalid. Igal nädalal ilmuvad uue teema videoloengud, mida saad vaadata endale mugaval ajal. Premium ja LEVEL UP paketis on Mastermindid mentoritega, mis toimuvad kursuse ajal iganädalaselt ning peale kursuse lõppu toimub kolme kuu jooksul veel kolm Mastermindi, kus osalejad saavad jätkuvat tagasisidet mentorilt.

Kui Sa tunned ennast ära ühes järgmises kirjelduses, siis Instagram 4.0 on Sinu jaoks parim investeering, mis aitab Sul saavutada oma eesmärke Instagramis:

  • Sa oled alles alustamas oma Instagrami teekonda ning tahad jõuda selleni, et hakata teenima Instagramis lisasissetulekut ning võibolla ühel hetkel ka põhisissetulekut.
  • Sa oled Instagramis juba kanda kinnitanud ja tahad viia oma konto järgmisele tasemele – suurendada enda ettevõtte või isikliku brändi tuntust, kasvatada oma jälgijate arvu ning kasvatada oma müüke ja seeläbi ka oma sissetulekut.
  • Oled ettevõtte omanik, kes müüb Instagramis oma tooteid ja teenuseid ja tahab oma müüke kasvatada.
  • Sa tahad hakata spetsialistiks, kes pakub sisuloojatele ja brändidele teenuseid nagu konto haldamine, sisu tootmine, reel’ide monteerimine, postituste kirjutamine, jne.
  • Sa oled influencer ning tahad kasvatada oma jälgijaskonda ja muuta oma jälgijaid lojaalsemaks, et saaksid küsida koostööde eest suuremat tasu.

Ligipääs kursusele püsib 1 aasta ja seda seetõttu, et kursuse eduka läbimise tõenäosus on suurem kui õppematerjalid ei ole saadaval igavesti. See tagab, et Sa läbid kursuse õigeaegselt, vaatad ära kõik videoloengud ja ei lükka kursuse läbimist kaugesse tulevikku, kus Sa päriselt selleni siis ei jõuagi. Lisaks sellele muutub Instagram ise nii kiiresti, et paari aasta pärast võivad mitmed teemad, nipid ja mõtted olla juba aegunud.

Jah, vabade kohtade olemasolul on võimalik paketti vahetada. Paketi vahetuse soovist kirjuta aadresile admin@katriinmangus.ee

Kursus sisaldab praktilisi ülesandeid Premium ja LEVEL UP paketi osalejatele. Premium paketis annab kodustele töödele tagasisidet mentor ning LEVEL UP paketis Katriin. Standard pakett praktilisi ülesandeid ning tagasisidet ei sisalda.

Jah, mastermindid salvestatakse ja neid on võimalik järele vaadata.

Kirjuta admin@katriinmangus.ee või kasuta lehe allosas olevat kontaktivormi. Vastame Sulle esimesel võimalusel 🙂

Buddy on tugiisik, kellega saab jagada oma muresid ja probleeme, raskusi ja võite. Buddy süsteem suurendab kursuse eduka läbimise tõenäosust, sest buddy’d toetavad ja motiveerivad üksteist. Buddy ei ole kohustuslik.

Jah, kui sa mingil põhjusel muudad oma meelt, siis Sul on võimalik küsida raha tagasi enne kursuse 1. nädala lõppu. Tagastuse saamise tingimuseks on aktiivne osalemine kursusel – osalemine LIVE-kõnedes, Mastermindides, hackatonides, külalisesinejate kõnedes ning praktiliste ülesannete esitamine tähtajaks. Tagastuse saamiseks kirjuta meile enne kursuse 1. nädala lõppu aadressile admin@katriinmangus.ee 

Kui oled kursuse ostnud järelmaksuga või kolmes osas, siis ei kuulu tagastamisele järelmaksu pakkuva panga teenustasu, mis on 2,4% ostusummast ehk Standard paketi puhul 11€, Premium paketi puhul 15€ ja LEVEL UP paketi puhul 48€. Muude maksemeetodite puhul tagastatakse kogu ostusumma.

eesti esimene instagrami mentor

KATRIIN MANGUS

Õppides Tartu Ülikooli magistris ärijuhtimist, otsustasin minna vahetusõpilaseks USA-sse, kus õppisin samaaegselt kahes ülikoolis 7-tunnise ajavahega. See oli väljakutse, kuid sellegipoolest lõpetasin ülikooli nominaalajaga. Pärast ülikooliõpinguid liikusin turundusvaldkonda, kus olen olnud tegev alates 2015. aastast.
Aastal 2020, töötades digitiimi juhina ülemaailmses meediaagentuuris dentsu, alustasin omaenda äriga ning hakkasin õpetama inimesi saavutama edu Instagramis. 2022. aasta sügisel otsustasin palgatöölt lahkuda ja pühenduda täielikult oma ärile.
Tänaseks olen loonud kahe aastaga mitmeid elumuutvaid kursuseid: Instagram 2.0, 3.0 ja 4.0, Instagrami intensiivkursus, Reels Up intensiivkursus ning Restart 2.0. Minu tasulisi kursuseid on läbinud üle 1200 inimese ning tasuta väljakutsetel on osalenud üle 5000 inimese. Lisaks kursustele pakun personaalseid lahendusi nii mentorluste kui konsultatsioonide näol.

kas tunned end ära?

KAS SEE KURSUS ON MULLE?

mida õpilased ütlevad

INSTAGRAM 4.0 TAGASISIDE

LOENGUKAVA

KURSUSE PROGRAMM

TÕESTATUD JA TOIMIVAD ÕPPELAHENDUSED

VII OMA INSTAGRAMI KONTO JÄRGMISELE TASEMELE

0 +
videoloengut
0 +
nädalat
0 +
rahulolevat läbijat

võta ühendust

KÜSIMUSTE KORRAL KIRJUTA MULLE